Mokslo metų pabaigą 3B ir 3C klasių mokiniai paminėjo išvyka į Perlinių danielių parką. 🚍😊
Vaikai turėjo galimybę iš arti pamatyti ir pamaitinti danielius 🦌🥕, o edukacijos metu sužinojo daug įdomių faktų apie šiuos gyvūnus. 📚✨
Išvyka dovanojo daug gerų emocijų, naujų žinių ir smagių akimirkų su klasės draugais. 😄🌿💚 Tai buvo puikus būdas užbaigti dar vienus sėkmingus mokslo metus! 🎉☀️📸
Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame tokias technologijas kaip slapukai, kad išsaugotume ir (arba) gautume prieigą prie įrenginio informacijos. Sutikdami su šiomis technologijomis galėsime apdoroti tokius duomenis kaip naršymo elgsena ar unikalūs ID šioje svetainėje. Nesutikimas arba sutikimo atšaukimas gali turėti neigiamos įtakos tam tikroms funkcijoms ir savybėms.