Tarptautinės vaikų dienos šventė – tradicinis knygų mylėtojų renginys mūsų mokykloje. Šiemet ją šventėme kitaip. Mokinukai buvo kviečiami paminėti šią dieną draugaujant su pasakomis. Jiems ta proga siūlėme perskaityti bent po vieną namuose turimą pasaką , ją iliustruoti arba  pabandyti sukurti savo pasaką. Atliktus darbelius, kaip rekomendavo pelėdžiukas Ūkas, kvietėme nusiųsti bibliotekininkei Elvyrai. Tikiu, kad nemaža dalis vaikų tikrai perskaitė ir iliustravo pasakas, o gal pabandė sukurti ir savo pirmąją pasaką, tačiau  darbelius atsiuntė patys drąsiausi mokinukai.
       Pirmasis iliustraciją pasakai „Eglė žalčių karalienė“ atsiuntė pelėdžiukas Ūkas. Jam nenusileido ir kiti aktyvūs mokinukai. Vesta Gineitytė iš 1a klasės.Ji sukūrė iliustraciją pasakai „Magiškieji vienaragiai“. Adas Daugirda iš 2a klasės perskaitė ir iliustravo pasaką „Batuotas katinas“. Augustui Butrimui, 2a klasės mokiniui, labai patiko lietuvių liaudies pasaka „Lapės ratukai“, o 3a klasės mokinys Pijus Paulauskas perskaitė ir iliustravo H.K.Anderseno pasaką „Skiltuvas“.
         Dėkoju visiems mokinukams, atsiuntusiems savo darbelius, o taip pat mamytėms, atlikusioms labai svarbų siuntėjų darbą. Na, o dabar belieka pasigėrėti iliustracijomis.
                                                               Bibliotekininkė Elvyra