2019 m. birželio 10 – 14 dienomis mūsų mokykloje vyko gamtamokslinė vasaros stovykla 1 – 4 klasių mokiniams „Linksmieji pelėdžiukai“!
Birželio 10 d. atidarėme stovyklą, gaminomės firminius marškinėlius, auginome prieskonines žoleles, žaidėme komandinius ir kūrybinius žaidimus.
Birželio 11 d. mokiniai išbandė savo pačių sudėliotą Kneipo taką, dalyvavo dailės terapijos užsiėmimuose ir sporto olimpiadoje.
Birželio 12 d. ruošėmės vasaros atostogoms: vyko pamoka stovyklautojams ,,Vasarą atostogauk saugiai“. Kaip išvengti vasaros pavojų papasakojo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Inga Survilienė. Buvo kalbama apie saugų elgesį: esant gamtoje, namuose, buityje, eismo metu, prie vandens telkinių ir maudynių metu, kaip apsisaugoti nuo apsinuodijimų, traumų ir šilumos smūgio. Vėliau mokiniai vyko į Kairėnų botanikos sodą bei gamino herbariumus.
Birželio 13 d. stovyklautojai konstravo saulės laikrodžius, žaidė lauko žaidimus ir po pietų keliavo į Saugomų teritorijų lankytojų centrą.
Birželio 14 d., paskutinę stovyklos dieną, vainikavo išvyka į Vilniaus jojimo klubą! Po jos, pilni įspūdžių, mokiniai dalyvavo viktorinoje ir už puikų pasirodymą visi buvo apdovanoti gaivia ledų porcija.
Dėkojame visoms stovykloje dirbusioms mokytojoms! Na, o stovyklautojams linkime smagių likusių vasaros atostogų ir iki pasimatymo rugsėjį! 🙂